Cayma Hakkı


VAZGEÇME HAKKI


On dört gün içinde hiçbir sebep göstermeksizin bu sözleşmeden cayma hakkına sahipsiniz. İptal süresi, sizin veya sizin tarafınızdan, taşıyıcı olmayan üçüncü bir kişinin malları teslim aldığı günden itibaren on dört gündür.

Cayma hakkınızı kullanmak için bize net bir beyan (örneğin posta, faks veya E-Mail ile gönderilen bir mektup) göndermelisiniz. ) bu sözleşmeyi iptal etme kararınız hakkında. Zorunlu olmayan ekteki model iptal formunu kullanabilirsiniz.

İptal süresine uymak için cayma hakkının kullanımına ilişkin bildirimi iptal süresi dolmadan göndermeniz yeterlidir.

İptalin sonuçları

Bu sözleşmeden geri çekilirseniz, teslimat masrafları da dahil olmak üzere sizden aldığımız tüm ödemeleri size borçlu olacağız (bizim tarafımızdan sunulandan farklı bir teslimat türü seçmenizden kaynaklnan ek masraflar hariç, en ucuz standardı seçtiniz teslimat) derhal ve en geç bu sözleşmenin feshine ilişkin bildirimi aldığımız günden itibaren on dört gün içinde. Bu geri ödeme için, sizinle açıkça başka bir şey üzerinde anlaşmaya varılmadığı sürece, orijinal işlemde kullandığınız ödeme yönteminin aynısını kullanıyoruz; hiçbir koşulda bu geri ödeme için sizden ücret talep edilmeyecektir. İade edilen malları alana kadar veya siz malları iade ettiğinize dair kanıt sağlayana kadar, hangisi daha önceyse, geri ödemeyi reddedebiliriz.

Malları derhal ve her halükarda bu sözleşmenin iptalini bize bildirdiğiniz günden itibaren en geç on dört gün içinde iade etmeli veya bize teslim etmelisiniz. Malları on dört günlük süre dolmadan geri gönderirseniz, son tarih karşılanır. Malları iade etmenin doğrudan masraflarını üstlenirsiniz. Yalnızca, malların niteliğini, özelliklerini ve işleyişini belirlemek için gerekli olanlar dışında, elleçlemeden kaynaklanan herhangi bir azalan değerden siz sorumlusunuz. Ürün aşınma veya hasar belirtileri gösteriyorsa geri ödeme yapılmaz.